"Neučím lidi držet diety, učím je dodržovat správné stravovací návyky"


Diskutujme a bavme se

Datum: 04.08.2009

Vložil: Lucie

Titulek: srpen

Ahoj, jak se vám všem daří?! Já se zrovna vrátila z letního výcvikového kurzu, kde jsem si opravdu vydatně sportovně zařádila :-) a pak jsem pobyla dva dny v Českém ráji, kde jsem si zase vydatně odpočinula :-) Teď se ale zase vracím do tréninkového tempa, vlny pokračují, tak snad to půjde pěkně dál...

—————

Datum: 07.08.2009

Vložil: Bodyfitnesska Petka

Titulek: Re: srpen

Ahojky, daří se. Trošku jen dopadá únava. Na jakých hodnotách sacharidů vlníš?

—————

Datum: 07.08.2009

Vložil: Lucie

Titulek: Re: Re: srpen

Ahoj Peťko, vlním od 100 do 250 po 50... nechám to ještě během dovčy a pak najedu na pořádný trénink v posilce a uvidím jak ještě k tomu upravím stravu, ať naberu nějaký ten sval :-) jinak vlny za tech cca 5 tydnu zapusobily uz hodne...

—————

Datum: 23.07.2009

Vložil: KAT

Titulek: specialME.blog.cz

Ahojík Lucí:o) zatím jsem nad tím tukem moc nepřemýšlela, uvidím jak se budu sama sobě líbit, myslím, že je vždycky co zlepšovat:o)

Ale nechci psát o sobě. Mám babičku, se kterou jsme dneska trávili den. Měří okolo 160cm, váhu bych odhadovala na 130kilíček, věk-to bych kecala, fakt netuším:O) pohráváme si s mamkou s faktem, že bysme ji přihlásili do nějaké poradny pro hubnoucí, ale bohužel je nám dopředu naprosto známá její reakce- naprosto nesobecky řekne ať si neděláme starosti a nikam ji nedostaneme. Ale myslím, že kdybych vymyla lehce mozek zbytku rodiny okolo ní tak by se mi podařilo nalít do nich trochu toho zdravýho životního stylu a pomoct jí. O co mi jde, má ledvinovej kámen a vodu v koleni- na nějaký veliký pohyby to není. taky musím říct, že posledních 5 let sedí u televize a kouká na ni- bolí ji noha, chodit nemůže a to jí s váhou nepomáhá a další pohyb nemá.
S mamkou cvičíme podle videjek co jsem postahovala různě na netu, teď se snažila cvičit s náma. Jenže právě kvůli tomu koleni a váze prostě nezvedne nohu metr vysoko jako Hanka Kynychová a neudělá 50 kliků jako jana hálová. Já vím, že zlepšení je pomalé a musí se postupně a je potřeba cviky modifikovat, ale ji tohle moc odrazuje.
Koukala jsem na tvoje cviky a protahování a moc se mi líbí, pravdou je že nemám zkušenosti s buzerací nikoho jinýho než mojí maminky co zdravotní problémy nemá takže bych se chtěla mírně poradit( ale to až dál) a o něco jsem tě chtěla poprosit, nebo spíš navrhnout je, jestli by jsi ty svoje cviky nechtěla převést na video.
Víš prostě maličkatej popis cviků, který by se daly cvičit doma, žádný švih, žádný těžký silový cvičení, pro absolutní neználky co mají svaly mrtvý. Nic takovýho jsem na netu nenašla, všechno jen pro lidi co se alespoň trochu hýbou. Něco u čeho by mohla cvičit u telky, nemusela to počítat a předčítat si to z papíru a představovat si jak asi ten cvik vypadá, když ho nikdy nedělala.
Vím, že jsem asi drzá když to takhle píšu, klidně bych byla ochotná na video hodit sebe ať cvičí podle mě, ale nemám zkušenost s tímhle cvičením a nechtěla bych jí ublížit a demotivovat ji, klidně bych ti za něj zaplatila nějakou sumu, nějakou vymysli.:o)
Rozhodně myslím, že by se našlo daleko víc lidí co by se jim to hodilo a velice by to uvítali. Protože podle mě tohle je ta pravá výzva, u ní nejde jen o pár špíčků na bříšku, ale doopravdy o kvalitu života.
Vím, že by bylo nejlepší dostat ji k tobě osobně, ale jak jsem psala, to asi nebude možné.
V dnešní době youtube, kdy si video udělá každej puberťák už by to nemusel být takový problém a rozhodně by jsi se vepsala do historie:o)
Klidně zaplatíme tvůj čas, byla bych ráda, kdyby to její cvičení za něco stálo a bylo vedeno někým kdo ví co dělá.
Tak jenom takovej nápad, kdyby jsi nad tím zapřemýšlela byla bych ti moc vděčná.
:oD

—————

Datum: 04.08.2009

Vložil: Lucie

Titulek: Re: specialME.blog.cz

Ahoj, děkuji za nápad... určitě o tom do budoucna popřemýšlím, jako doplnění mým stránek, leč určitě to neshledávám jako to prvotní řešení problému, zvláště u starších lidí nebo u těch, kteří s cvičením začínají... Určitě by bylo lepší kdyby se vám podařilo babičku přemluvit takovým způsobem, aby do toho šla poté sama za sebe, a to dle mých zkušeností nakonec přece jenom jde, i když to trvá někdy dýl :-)

—————

Datum: 22.07.2009

Vložil: Lucie

Titulek: úterý, středa

Ahoj, tak pokračuji a zásoby se ztenčují :-) Včera běh, dnes běh i posilka... Akorát ty vedra mi zrovna moc energie nedodávají. :-(

—————

Datum: 22.07.2009

Vložil: Fitnessy

Titulek: díky za vzkaz

Ahoj Lucy, dekuji za vzkaz, od cloveka znaleho pomeru to veeelmi potesi!
Jinak bych do Tve ankety zaradila jeste odpoved kombinace silovych+vytrvalostnich sportu, to je muj pripad ;-).
Obdivuji Tvou trpelivost a zapaleni radit takhle "zadarmo", malokdo je takovy, urcite jsi fajn baba. Az budu mit cestu do Phy rada bych si u Tebe domluvila diagnostiku.

—————