"Neučím lidi držet diety, učím je dodržovat správné stravovací návyky"


Diskutujme a bavme se

Datum: 10.07.2009

Vložil: Ivča:)

Titulek: Prosím o radu

Ahoj, přišla jsem se poradit.. Psala jsi mi na blog www.loveslim.blog.cz , že bílkoviny jdou do tuků, ale já bohužel nevím v čem zrovna jsem v jídelníčku ty bílkoviny měla.. Chci zhubnout pár kilo 3-4 zato dlouhodobě, sportu mám jinak dost :)

—————

Datum: 10.07.2009

Vložil: Lucie

Titulek: Re: Prosím o radu

potrebovala bych nejprve take vedet kolik vazis, meris, kolik je ti let, jestli tusis mnozstvi tuku v tele... napisi ti pak jak by asi mel jidelnicek vypadat... pokud chces jinak hubnout tuk, musis zaradit aerobni aktivitu, nejlepe obden. pokud netusis jak spravne vypada aerobni aktivita, koukni na mem webu ve slozce fitness najdes podrobne vysvetleni...

—————

Datum: 09.07.2009

Vložil: Lucie

Titulek: čtvrtek

Tak dneska 1,5 hod. běhu se vším všudy :-)

—————

Datum: 09.07.2009

Vložil: Stella ( StellaS2.blog.cz )

Titulek: Re: čtvrtek

mno nwm ci si citala ten text nad tim ale je tam pisane ze som chora a preto aj taq vyzera moj jedalnicek.....ty akoze co jedavas ked ti je zle este aj z cistej vody ???

pozerala si moje jedalnicky predtim ???
wjem ze niesu tiez idealne ale o zdravom stravovani a zivote wjem toho vela....praktizuje sa to tazsie ale dostat sa z Any tiez nieje jednoduche.....snazim sa no tie jedalnicky ktore si mi okomentovala su jedalnicky choreho cloveka kedy NIK neje nic insie len same sucjare chrumky, tycinky a taq....


—————

Datum: 09.07.2009

Vložil: Lucie

Titulek: Re: Re: čtvrtek

Myslím tvůj celkový styl stravování, pokud jsi nemocná, tak je možné stravu pozměnit, pokud zvlášt člověku není dobře... v každém případě ale tvoje návyky stravovací i mimo nemoc jsou velmi špatné, ani o tom ještě nevíš ale zakládáš si na spousty nemocí, nemáš za celý den žádné základní živiny, minerály, vitamíny, kvalitní sacharidy ani bílkoviny... v každém případě by ses měla poradit s odborníkem mnohem detailněji. To, že sis něco někde přečetla, ti nedává správné a kvalitní informace. Já jsem je získavala několik let akreditovanou výukou od kvalitních lékařů, dietologů, výživových poradců, chemiků atd. a i přesto je se pořád co učit... nespoléhej na informace na netu, poraď se s odborníkem...

—————

Datum: 10.07.2009

Vložil: Stella

Titulek: Re: Re: Re: čtvrtek

mno ja som sa zatial so ziadnymi odbornikmi neradila a moj jedalnicek vyzera taqto preto lebo som spadla do Any....wjem ze o zdravom zivotnom style a stravovani nwm vela a je sa co ucit ale vjem zaklady no neriadim sa nimi.....nwm s kim by som sa poradit mohla ....ale ty mi prides ako odbornik taqze keby som ta poprosila mohla by si mi pomoct ???
chcela by som jest zdravo a vyvazene....no nexcem pribrat ale urcite nie ani schudnut neboooj.....

—————

Datum: 08.07.2009

Vložil: Lucie

Titulek: středa 8.7.

Dneska jsme si s Nikou daly pěkně do těla... běhali jsme hoďku a čtvrt, párkrát nás osvěžila letní přeháňka, jinak svítilo i sluníčko... Pak jsme našly pár hub, resp. hlavně Nika :-) tak si uděláme na večeři vaječinu s houbami :-) Dneska se chystám taky do posilky. Cvičit budu prsa a tricepsy, plus krátkou aerobku... tak snad budu mít pak síly na vaření :-)

—————