"Neučím lidi držet diety, učím je dodržovat správné stravovací návyky"


Diskutujme a bavme se

Datum: 20.07.2009

Vložil: Lucie

Titulek: VÍKEND A PONDĚLÍ

Tak v sobotu jsem byla jen v posilce, v neděli volno a sacharidové blaho :-) Ovšem dnes málo sacharidů, běh a posilka.

—————

Datum: 18.07.2009

Vložil: Lucie

Titulek: ctvrtek, patek

Ahoj, tak vcera jsem mela snad nejvetsi vlnu zatim :-) dala jsem jen 100 g sacharidu a rano 1,5 hod. behu, vecer posilovna a kratsi aerobka. Dneska 200 g sacharidu a jen posilka a kratsi aerobka... Nekdy je to sice trochu umorny, ale jinak se citim fakt skvele :-)

—————

Datum: 15.07.2009

Vložil: Lucie

Titulek: utery, streda

Tak vcera jsem si dala intenzivni aerobni hodinu dopoledne a vecer opet posilovna. Dneska me ceka jen posilovna, za to s delsi aerobni cinnosti na konci... Porad se "vlnim" a zatim to jde, i kdyz nekdy jsem pekne vycerpana.... :-(

—————

Datum: 13.07.2009

Vložil: Lucie

Titulek: pondělí

Ahoj, zrovna jsem si dala svoji 1,5 hod. běhu... jsem velmi netrpělivá při rýsování, takže hodlám trochu zpřísnit jídelníček, to bude boj :-(

—————

Datum: 15.07.2009

Vložil: Stella

Titulek: Re: pondělí

mno dakujem za pochvalu....ale jest vecer je pre mna velmi tazke kedze som to nerobila veeelmi dlho....bude to teda aj velmi dlho trvat kym sa to naucim ....

—————

Datum: 13.07.2009

Vložil: Zuzik

Titulek: Děkuju

Hrozně moc ti děkuju, zato co si mi napsala na blog. (proana-zuzik.blog.cz) ... ještě jednou moc děkuju =)

—————

Datum: 11.07.2009

Vložil: jituskaka

Titulek: dotaz

Jak pomáháš těm lidem zhubnout tak to mas asi zpoplatnene ze ?

—————